Вчасне цілевказання – перший крок до перемоги над на раком

Імунологічний спецназ
Імунна система людини – найскладніша система в організмі. Мільйони різноманітних клітин кожну секунду виконують свою роботу по виявленню, знешкодженню і утилізації чужорідних для нас бактерій і вірусів. Але головне, наші імунні клітини, такі як Т-лімфоцити і макрофаги, здатні в самих різних органах тіла вчасно розпізнавати і знищувати власні клітини, які виявляють ознаки злоякісності. Завдяки цій здатності, щодня Т-лімфоцити і макрофаги успішно локалізують і знешкоджують понад 300 000 небезпечних клітин і запобігають появі раку.

Чорний прогноз
Однак, як ми знаємо, рак все ж з’являється. Сукупність несприятливих чинників для здоров’я призводить до збоїв в складній системі біологічних взаємодій всередині організму і настає момент, коли імунітет – наш створений еволюцією біологічний спецназ – пропускає можливість припинити розвиток смертельної хвороби. За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я до 2050 року рак буде причиною смерті 25% людей у віці після 45 років і вийде в трагічному рейтингу на перше місце, обійшовши захворювання серцево-судинної системи.

Лікування може вбити раніше ніж рак
Уже багато десятиліть триває пошук нових і нових ліків від раку. На жаль, жоден з препаратів, що з’явилися в останні роки, не зміг поліпшити ситуацію. Смертність від різних видів раку не зменшується у всіх вікових групах. Наприклад, незважаючи на використання сучасних схем протипухлинної терапії, рак молочної залози залишається провідною причиною смерті жінок у всьому світі. Дізнатися більше.
Серйозною проблемою є токсичність хіміотерапії. Вся біда в тому, що організм, в якому виникла пухлина, вже має порушення імунітету. Токсичні протипухлинні препарати, що входять в стандартні протоколи лікування раку, надають додатковий негативний вплив на імунну систему. Покликані впоратися з будь-якою небезпекою, Т-лімфоцити і макрофаги не встигають виконувати свої завдання, залишаються неактивними. Оточуючи циркулюючі по організму пухлинні клітини, Т-лімфоцити не завжди атакують їх, тому що клітини раку придбали здатність деактивувати свої мембранні рецептори і вислизати від імунних взаємодій. В результаті виснажена імунна система може не захистити від вторинної інфекції, виникає лихоманка, порушення функцій нирок і печінки. Під впливом лікування пухлина руйнується і насичує організм токсичними залишками, що загрожує фатальними наслідками.

Виявити, знищити, знешкодити
Сучасна імунологія інтенсивно розвивається і дає лікарям та пацієнтам нові можливості для ефективної боротьби з недугою. У 2015 році в Україні з’явився препарат екзогенних пептидів Камелін Біо.
Потрапляючи в організм, пептиди Камелина-Біо зв’язуються з неактивними рецепторами ракової клітини і демаскують її – тобто забезпечують імунологічному спецназу точне цілевказування, де небезпека. Т-лімфоцити отримують можливість ідентифікувати небезпечну клітину і почати роботу по її знищенню, а також залучити макрофагів на захоплення і евакуацію токсичних залишків.
Принцип дії екзогенних пептидів Камелина-Біо досить простий. Камелін Біо забезпечує максимально продуктивну взаємодію імунних сил організму з небезпечними клітинами з метою виконання головних завдань: виявити, знищити, знешкодити.

Рак підкрадається здалеку
Абсолютно доведено, що виникненню раку передують глибокі структурні зміни клітин і біохімічних процесів в них. Часто це відбувається на тлі хронічних інфекційно-запальних захворювань різних органів. Наприклад, виникнення раку шийки матки може спровокувати інфікування папіломавірусом, зокрема типів 16 і 18, які визнані високоонкогенними. Дізнатися більше. Також встановлено, що рак простати частіше виникає у чоловіків, у яких був раніше діагностований хронічний простатит.